Harvia saunová kamna na dřevo Legend 150
Kód: AD4499Detailní popis produktu
Saunová kamna Harvia Legend 150 mají výkon 13 kW a jsou shopna vyhřát saunu o rozměrech 5 - 15 m3. Černý ocelový koš s patinou pojme až 120 kg kamenů, které zajistí dostatek tepla i po vyhasnutí kamen. Vzhledem k otevřené struktuře kamen, můžete kamna polévat po celém jejím povrchu.
Saunové kameny nejsou součástí ceny kamen. Vhodné kameny se automaticky vloží do košíku.
Kamna obsahují komínový výstup na zadní straně i v zadní části kamen
Průměr komínového výstupu 115 mm
Kamna řady Harvia Legend jsou dodávána s výkony od 13 do 24 kW a jsou schopna vyhřát prostory od 5 do 30 m3.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová kamna na dřevo |
|---|---|
| Hmotnost: | 58 kg |
| Objem sauny: | 5-15m3 |
| S regulátorem ano/ne: | NE |
| S vyvíječem ano/ne: | NE |
| Šířka obalu: | 530mm |
| Váha včetně obalu: | 58kg |
| Výkon: | 13,0kW |
| Výška obalu: | 740mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.