Harvia saunová kamna na dřevo Classic 140
Kód: AD2233Detailní popis produktu
Saunová kamna Harvia Classic 140 pro sauny o objemu 6 - 13 m3. Teplá záře ohně za litinovými skleněnými dveřmi dodá vaší sauně neopakovatelnou atmosféru. Směr otevření dveří můžete zvolit podle vaší sauny. Kamna mají nastavitelné nohy pro ideální uméstění v sauně.
Série Harvia Classic nabízí několik modelů pro sauny vytápěných dřevem různých velikostí.
Maximální objem kamenů: 40 kg.
Saunové kameny nejsou součástí ceny kamen.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová kamna na dřevo |
|---|---|
| Hmotnost: | 49 kg |
| Objem sauny: | 6-13m3 |
| S regulátorem ano/ne: | NE |
| S vyvíječem ano/ne: | NE |
| Šířka obalu: | 445mm |
| Váha včetně obalu: | 49kg |
| Výkon: | 13,5kW |
| Výška obalu: | 770mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.