Harvia saunová kamna na dřevo 26 Pro
Kód: AD12503Detailní popis produktu
Harvia 26 Pro jsou určena do větších saun. Velké množství kamenů zajišťuje stálé teplo i když kamna vyhasínají. Kamna jsou opatřena litinovými skleněnými dveřmi a průchodem vzduchu z nerezové oceli. Nastavitelné nohy usnadňují umístění kamen do sauny. Vnější plášť kamen je v grafitově černé barvě. Do kamen se vejde 50kg kamenů, které nejsou v ceně.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová kamna na dřevo |
|---|---|
| Hmotnost: | 65 kg |
| Hloubka obalu: | 510mm |
| Objem sauny: | 10-26m3 |
| Šířka obalu: | 430mm |
| Váha včetně obalu: | 65kg |
| Výkon: | 26,6kW |
| Výška obalu: | 810mm |
| Záruční doba: | 2 roky |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.