Harvia saunová kamna na dřevo 20 SL
Kód: AD4509Detailní popis produktu
Kamna Harvia 20 SL jsou určena do saun, kde chcete přikládat z venkovní strany sauny. Kamna jsou vhodná pro malé a střední sauny 8 - 20 m3.
Výkon kamen: 18 kW. Max množství kamenů: 40 kg.
Saunové kameny nejsou součástí ceny kamen.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová kamna na dřevo |
|---|---|
| Hmotnost: | 70 kg |
| Objem sauny: | 8-20m3 |
| S regulátorem ano/ne: | NE |
| S vyvíječem ano/ne: | ANO |
| Šířka obalu: | 430mm |
| Váha včetně obalu: | 70kg |
| Výkon: | 24kW |
| Výška obalu: | 760mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.