Harvia saunová kamna na dřevo 20 SL Boiler
Kód: AD4512Detailní popis produktu
Saunová kamna Harvia 20 SL Boiler o výkonu 18 kW poskytuje svkělé saunování v saunách o rozměrech 8 - 20 m3. Saunu můžete vytápět pohodlěn z jiné místnosti, pro větší pohodlí si můžete zvolit směr otvírání dvířek. Kamna lze napojit k samostatné nádrži na vodu.
Díky skleněným dvířlům zvýšíte vaši pohodu a relaxaci během saunování.
Nastavitelné nohy dovolují postavit kamna i na nerovném povrchu.
Maximální množství kamenů 40 kg.
Jsou ideální na chaty či chalupy.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová kamna na dřevo |
|---|---|
| Hmotnost: | 75 kg |
| Objem sauny: | 8-20m3 |
| S regulátorem ano/ne: | NE |
| S vyvíječem ano/ne: | NE |
| Šířka obalu: | 430mm |
| Váha včetně obalu: | 75kg |
| Výkon: | 18kW |
| Výška obalu: | 760mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.