Harvia saunová kamna na dřevo 20 Pro
Kód: AD4503Detailní popis produktu
Saunová kamna Harvia 20 na dřevo o výkonu 24 kW jsou vyrobena v grafitové barvě. Hodí se do středně velkých saun o velikosti 8 - 20 m3. Obsah kamenů až 40Kg. Kamna mají skleněná dvířka, která do vaší sauny pustí plápolající oheň a přinesou neopakovatelnou atmosféru. Masivní 10 mm silný kryt ohniště zajišťuje kamnům vysokou životnost. Kamna mají nastavitelné nožičky pro snadné umístění v sauně.
Umístění komínového výstupu na zadní straně: 560 mm
Umístění komínového výstupu na vrchu: 120 mm
Průměr komínového výstupu: 115 mm
Saunové kameny nejsou součástí ceny kamen.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová kamna na dřevo |
|---|---|
| Hmotnost: | 60 kg |
| Hloubka obalu: | 510mm |
| Objem sauny: | 8-20m3 |
| S regulátorem ano/ne: | NE |
| S vyvíječem ano/ne: | NE |
| Šířka obalu: | 430mm |
| Váha včetně obalu: | 60kg |
| Výkon: | 24kW |
| Výška obalu: | 760mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.