Harvia saunová kamna na dřevo 20 Duo
Kód: AD4515Detailní popis produktu
Velmi trvanlivá kamna Harvia 20 duo jsou kombinací kamen do sauny na dřevo a krbu. Toto řešení je nejenom velice praktické, ale i hospodárné. Kamna jsou schopna vyhřát prostory 8 - 20 m3 a výkon kamen je 18 kW. Vnější plášť je vyroben z nerezavějící oceli.
Množství kamenů max. 40 kg. Saunové kameny nejsou součástí ceny kamen.
TECHNICKÉ ÚDAJE:
výkon: 18 kW • velikost sauny: 8 - 20 m³ • množství kamenů, max: 40 kg • šířka: 430 mm • výška: 760 mm • hloubka: 510 + 280 mm • hmotnost: 80 kg • ochranná vzdálenost k boky/ zadní/ přední strana: 300 mm • ochranná vzdálenost od stropu: 1300 mm • průměr kouřového otvoru: 115 mm • kryt topeniště: 10 mm • maximální délka palivového dřeva: 510 mm • minimální šířka otvoru ve zdi: 405 mm • minimální výška otvoru ve zdi: 485 mm • maximální hloubka otvoru ve zdi: 180 mm
Upozorňujeme, že kameny se prodávají samostatně. Před instalací a uvedením kamen do provozu byste se měli pečlivě seznámit s návodem k obsluze a instalaci a požadavky kladenými na saunový prostor kamen.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová kamna na dřevo |
|---|---|
| Hmotnost: | 80 kg |
| Objem sauny: | 8-20m3 |
| S regulátorem ano/ne: | NE |
| S vyvíječem ano/ne: | NE |
| Šířka obalu: | 430mm |
| Váha včetně obalu: | 80kg |
| Výkon: | 18kW |
| Výška obalu: | 760mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.