Harvia saunová kamna na dřevo 20 Boiler
Kód: AD4506Detailní popis produktu
Saunová kamna Harvia 20 Boiler o výkonu 18 kW určená pro středně velké sauny o rozměrech 8 - 20 m3. Kamna disponují velkým prostorem na kameny a nerezovými výduchy vzduchu. U dvířek se dá změnit směr otevírání.
Jak kamna vytápí saunu, spolu s tím se zahřívá voda. Tyto kamna jsou určena pro výtápění malých a středních saun a jsou vybavena skleněnými dveřmi. Barva kamen je černý grafit. U kamen jsou nastavitelné nožičky pro snadné umístění v sauně. Doporučená velikost sauny je 8–20 m3, maximální množství kamenů je 40 kg. Saunové kameny nejsou součástí ceny kamen. Skleněná dvířka pustí do vaší suny planoucí oheň a ještě výší váš saunovací zážitek.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová kamna na dřevo |
|---|---|
| Hmotnost: | 65 kg |
| Objem sauny: | 8-20m3 |
| S regulátorem ano/ne: | NE |
| S vyvíječem ano/ne: | NE |
| Šířka obalu: | 430mm |
| Váha včetně obalu: | 65kg |
| Výkon: | 18kW |
| Výška obalu: | 760mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.