Harvia saunová kamna na dřevo 16
Kód: AD9800Detailní popis produktu
Harvia 16 s nerezovým štítem hravě vytopí menší a středně velké sauny. Elegantní design kamen byl zaměřen na ostré hrany a moderní jednoduchost. Výsledkem vznikla kamna, která nejen že vypadají bytelně, ale skutečně taková jsou! Skleněná dvířka ve přední části dodají sauně tu pravou atmosféru finského saunování.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová kamna na dřevo |
|---|---|
| Hmotnost: | 46 kg |
| Hloubka obalu: | 450mm |
| Objem sauny: | 6-16m3 |
| S regulátorem ano/ne: | NE |
| S vyvíječem ano/ne: | NE |
| Šířka obalu: | 420mm |
| Váha včetně obalu: | 46kg |
| Výkon: | 17,9kW |
| Výška obalu: | 725mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.