Harvia saunová kamna na dřevo M1
Kód: AD9803Detailní popis produktu
Kamna do sauny na dřevo saunová kamna Harvia M1 zajišťují rovnoměrné teplo a efektivní cirkulaci vzduchu a tím proměňují saunování v příjemný zážitek. Saunová kamna na dřevo dodávají nádech tradiční atmosféry finské sauny. Barva kamen na dřevo je elegantní černý grafit. Doporučená velikost sauny je 6-13 m3. Množství kamenů max.30kg. Saunové kameny nejsou v ceně kamen.
Průměr připojovacího otvoru na komín 115mm. Komín lze připojit z vrchu nebo ze zadní části saunového topidla a zadní část otvoru je umístěna 560mm od podlahy. (do středu otvoru)
Z těchto kamen si můžete snadno vyrobit kamna harvia M2,M3, tak , že si MŮŽETE OBJEDNAT ZVLÁŠŤ DVÍŘKA SE SKLEM (PRO, M2, M3) OZNAČENÍ DÍLU WX048 EAN:6417659006859 ZA CENU 1700,-KČ, KTERÝ BUDE DOSTUPNÝ CCA. ZA 1 MĚSÍC. Samotná výměna dvířek Vám potrvá necelou jednu minutu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Doporučujeme do sauny |
|---|---|
| Hmotnost: | 45 kg |
| Hloubka obalu: | 430mm |
| Objem sauny: | 6-13m3 |
| S regulátorem ano/ne: | NE |
| S vyvíječem ano/ne: | NE |
| Šířka obalu: | 390mm |
| Váha včetně obalu: | 45kg |
| Výkon: | 16,5kW |
| Výška obalu: | 710mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.