Harvia saunová kamna elektrická Vega Pro BC165
Kód: AD2830Detailní popis produktu
Saunová kamna Harvia Vega Pro BC165 je určené pro větší sauny o max. objemu 24 m3. Všechny kovové části topidla jsou vyrobeny z nerezové oceli/pozinku.
Výkon a připojení topidla: 16,5 kW/400 V
Rozměry: 435 x 470 x 640 mm.
Množství kamenů: 40 - 50 kg.
K topidlu je nutné zakoupit saunovou regulaci. El. přívod k topidlu je nutné opatřit 25 A jističem s proudovým chráničem. Topidlo je dodáváno bez kabelu.
Saunové kameny nejsou součástí ceny kamen. Při pořízení topidla v našem e-shopu nabízíme saunové kameny za zvýhodněnou cenu. Saunové kameny se Vám automaticky přidají do nákupního košíku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová kamna elektrická |
|---|---|
| Hmotnost: | 10 kg |
| Barva: | Steel |
| Hloubka obalu: | 470mm |
| Objem sauny: | 14-24m3 |
| S regulátorem ano/ne: | NE |
| S vyvíječem ano/ne: | NE |
| Šířka obalu: | 435mm |
| Váha včetně obalu: | 17 kg |
| Výkon: | 16,5kW |
| Výška obalu: | 640mm |
Youtube video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.