Harvia saunová kamna elektrická Vega Pro BC135
Kód: AD2828Detailní popis produktu
Saunové topidlo Harvia Vega Pro BC135 por větší sauny o maximálním objemu 19 m3. Všechny kovové části jsou vyrobeny z nerezové oceli/pozinku.
Výkon a připojení topidla: 13,5 kW/400 V.
Rozměry: 435 x 470 x 640 mm.
Množství kamenů: 40 - 50 kg.
K topidlu je nutné zakoupit saunovou regulaci. Topidlo je dodáváno bez kabelu. El. přívod k topidlu je nutné opatřit 25 A jističem s proudovým chráničem.
Saunové kameny nejsou součástí ceny kamen. Při pořízení topidla v našem e-shopu nabízíme saunové kameny za zvýhodněnou cenu. Saunové kameny se Vám automaticky přidají do nákupního košíku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová kamna elektrická |
|---|---|
| Hmotnost: | 10 kg |
| Barva: | Steel |
| Hloubka obalu: | 470mm |
| Objem sauny: | 11-20m3 |
| S regulátorem ano/ne: | NE |
| S vyvíječem ano/ne: | NE |
| Šířka obalu: | 435mm |
| Váha včetně obalu: | 15kg |
| Výkon: | 13,5kW |
| Výška obalu: | 640mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.