Harvia saunová kamna elektrická Vega Lux BX60
Kód: AD12502Detailní popis produktu
Saunová kamna Harvia Vega Lux BX60 jsou určena pro domácí sauny o objemu 5–8 m³. Nerezové provedení s černým středovým pruhem s ochrannou vrstvou proti popálení dodává kamnům moderní vzhled i vyšší bezpečnost.
Kamna jsou vhodná pro klasické finské saunování s možností polévání kamenů vodou a pojmou až 25 kg saunových kamenů.
Topidlo je dodáváno bez kabelu, který je možné dokoupit v našem e-shopu.
Rozměry (Š × H × V): 500 × 340 × 510 mm.
Nejste si jistí výběrem saunových kamen? Podívejte se na naši poradnu a vyberte vhodné saunové kameny.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová kamna elektrická |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| Barva: | black |
| Hloubka obalu: | 340mm |
| Objem sauny: | 5-8m3 |
| Povrch: | chrom, satén |
| S regulátorem ano/ne: | ANO |
| S vyvíječem ano/ne: | NE |
| Šířka obalu: | 500mm |
| Váha včetně obalu: | 11,0 kg |
| Výkon: | 6,0kW |
| Výška obalu: | 510mm |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.