Harvia saunová kamna elektrická Vega Compact BC23
Kód: AD2458Detailní popis produktu
Celonerezová kamna Harvia Vega Compact BC23 od finského výrobce s jednoduchou interní regulací na plášti topidla (teplota + čas).
- Napájení: 1 x 230 V nebo 3 x 400 V (2,3 kW)
- Doporučená velikost sauny: 1,3 – 2,6 m3.
- Rozměry topidla: šířka 280 x výška 505 x hloubka 295 mm
- Hmotnost: 7 kg
- Lávové kameny nejsou součástí ceny kamen. Při pořízení topidla v našem e-shopu nabízíme saunové kameny za zvýhodněnou cenu. Saunové kameny se Vám automaticky přidají do nákupního košíku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová kamna elektrická |
|---|---|
| Hmotnost: | 3 kg |
| Barva: | Steel |
| Hloubka obalu: | 295mm |
| Objem sauny: | 1-2,5m3 |
| S regulátorem ano/ne: | ANO |
| S vyvíječem ano/ne: | NE |
| Šířka obalu: | 280mm |
| Váha včetně obalu: | 5kg |
| Výkon: | 2,3kW |
| Výška obalu: | 505mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.