Harvia saunová kamna elektrická Vega BC90
Kód: AD562Detailní popis produktu
Saunové topidlo Harvia Vega BC90 určené pro nízkokapacitní sauny. Topidlo lze polévat vodou a má prostor pro 25 kg kamenů. Regulátor teploty a časovač jsou umístěny na plášti topidla ve vrchní části. Topidlo je dodáváno bez kabelu, který je možno dokoupit v naše e-shopu.
- Doporučená velikost sauny: 10 - 14 m3.
- Rozměry topidla: 450 x 540 x 310
- Saunové kameny nejsou součástí ceny kamen. Při pořízení topidla v našem e-shopu nabízíme saunové kameny za zvýhodněnou cenu. Saunové kameny se Vám automaticky přidají do nákupního košíku. U saunového topidla se nerozlišuje přední nebo zadní část (jsou obě stejné), proto si můžete zvolit umístění ovládání vlevo nebo vpravo.
Set v krabici obsahuje
- saunová kamna chromovové provedení
- krycí pech proti opálení saunové stěny
- držák na saunovou stěnu, který se přidělává přímo na palubky
- vruty
- manuál
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová kamna elektrická |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| Barva: | Steel |
| Hloubka obalu: | 310mm |
| Objem sauny: | 10-14m3 |
| S regulátorem ano/ne: | ANO |
| S vyvíječem ano/ne: | NE |
| Šířka obalu: | 450mm |
| Váha včetně obalu: | 7kg |
| Výkon: | 9,0kW |
| Výška obalu: | 540mm |
Youtube video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.