Harvia saunová kamna elektrická Vega BC80E
Kód: AD553Detailní popis produktu
Elegantní základní saunové topidlo Harvia Vega BC80E nejvyšší třídy o výkonu 8 kW vhodné pro domácí sauny o velikosti 8 - 12 m3. Operační přepínače umístěné v horní části umožňují snadné a pohodlné ovládání. Topidlo Vega je možné polévat vodou. Má prostor pro 25 kg kamenů. Je určené pro nízkokapacitní sauny.
Rozměry: 450 × 310 × 540 mm.
Vega 80E nemá svou vlastní regulaci a je nutné dokoupit digitální regulaci Harvia nebo Saunaprojekt.
Saunové kameny nejsou součástí ceny kamen. Při pořízení topidla v našem e-shopu nabízíme saunové kameny za zvýhodněnou cenu.
Topidlo je dodáváno bez kabelu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová kamna elektrická |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| Barva: | Steel |
| Hloubka obalu: | 310mm |
| Objem sauny: | 7-12m3 |
| S regulátorem ano/ne: | NE |
| S vyvíječem ano/ne: | NE |
| Šířka obalu: | 450mm |
| Váha včetně obalu: | 5kg |
| Výkon: | 8,0kW |
| Výška obalu: | 540mm |
Youtube video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.