Harvia saunová kamna elektrická Vega BC60E
Kód: AD32Detailní popis produktu
Saunové topidlo Harvia Vega BC60E je určeno pro nízkokapacitní sauny a je doporučeno používat v domácích saunách o velikosti 5 - 8 m3. Elegantní topidlo moderního vzhledu, které se snadno používá.
Rozměry jsou: 450 × 310 × 540 mm.
Stejně jako u topidla Sound, i topidlo Vega lze polévat vodou a má prostor pro 20 kg kamenů. Při pořízení topidla v našem e-shopu nabízíme saunové kameny za zvýhodněnou cenu. Saunové kameny se Vám automaticky přidají do nákupního košíku.
Topidlo nemá svou vlastní regulaci, digitální regulaci si můžete dokoupit v našem e-shopu. Topidlo je dodáváno bez kabelu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová kamna elektrická |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| Barva: | Steel |
| Hloubka obalu: | 310mm |
| Objem sauny: | 6-8m3 |
| S regulátorem ano/ne: | NE |
| S vyvíječem ano/ne: | NE |
| Šířka obalu: | 410mm |
| Váha včetně obalu: | 15kg |
| Výkon: | 6,0kW |
| Výška obalu: | 580mm |
Youtube video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.