Harvia saunová kamna elektrická Vega BC60
Kód: AD30Detailní popis produktu
Saunové topidlo Harvia Vega BC60 určené pro nízkokapacitní sauny. Topidlo lze polévat vodou a má prostor pro 20 kg kamenů. Regulátor teploty a časovač jsou umístěny na plášti topidla ve vrchní části. Topidlo je dodáváno bez kabelu, který je možno dokoupit v naše e-shopu.
- Doporučená velikost sauny: 6 - 8 m3.
- Rozměry topidla: 450 x 540 x 310
- Saunové kameny nejsou součástí ceny kamen.
- Při pořízení topidla v našem e-shopu nabízíme saunové kameny za zvýhodněnou cenu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová kamna elektrická |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| Barva: | Steel |
| Funkce topidla: | Regulace teploty |
| Hloubka obalu: | 31 cm |
| Materiál: | ocel |
| Objem sauny: | 6-8m3 |
| Potřeba dokoupit baterie: | ne |
| Povrch: | leštěná nerez ocel |
| S regulátorem ano/ne: | ANO |
| S vyvíječem ano/ne: | NE |
| Šířka obalu: | 45 cm |
| Šířka produktu: | 450 mm |
| Typ montáže: | Závěs |
| Typ topidla: | Elektrické |
| Účel: | Klasický |
| Umístění: | Na zeď |
| Váha včetně obalu: | 7kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Vlastnosti: | Časovač |
| Vlastnosti 2: | Termostat |
| Výkon: | 6,0kW |
| Výška obalu: | 54 cm |
| Výška produktu: | 540 mm |
| Vytopí místnost: | 8m3 |
| Záruční doba: | 2 roky |
Youtube video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.