Harvia saunová kamna elektrická Vega BC45
Kód: AD312Detailní popis produktu
Saunové topidlo Harvia Vega BC45 lze polévat vodou a má prostor pro 20 kg kamenů. Topidlo Vega je určené pro nízkokapacitní sauny. Vega BC45 má svou vlastní regulaci na plášti topidla. topidlo je dodáváno bez kabelu, který je možno dokoupit v naše e-shopu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová kamna elektrická |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| Barva: | Steel |
| Hloubka obalu: | 310mm |
| Objem sauny: | 3-6m3 |
| S regulátorem ano/ne: | ANO |
| S vyvíječem ano/ne: | NE |
| Šířka obalu: | 450mm |
| Váha včetně obalu: | 7kg |
| Výkon: | 4,5kW |
| Výška obalu: | 540mm |
Youtube video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.