Harvia saunová kamna elektrická Vega BC35
Kód: AD333Detailní popis produktu
Celonerezová saunová kamna Harvia Vega BC35 od finského výrobce s jednoduchou interní regulací přímo na plášti (nastavení teploty a času).
- Napájení: 1 × 230 V nebo 3 × 400 V (3,5 kW)
- Doporučený objem sauny: 2–4,5 m³
- Rozměry (Š × V × H): 280 × 505 × 295 mm
- Hmotnost: 7 kg
- Saunové kameny nejsou součástí balení. Při nákupu topidla v našem e-shopu nabízíme saunové kameny za zvýhodněnou cenu. Saunové kameny se vám automaticky přidají do nákupního košíku.
Nejste si jistí výběrem saunových kamen? Podívejte se na naši poradnu a vyberte vhodné saunové kameny.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová kamna elektrická |
|---|---|
| Hmotnost: | 3 kg |
| Barva: | Steel |
| Hloubka obalu: | 295mm |
| Objem sauny: | 2-4,5m3 |
| S regulátorem ano/ne: | ANO |
| S vyvíječem ano/ne: | NE |
| Šířka obalu: | 280mm |
| Váha včetně obalu: | 7kg |
| Výkon: | 3,5kW |
| Výška obalu: | 505mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.