Harvia saunová kamna elektrická The Wall SW90
Kód: AD12706Detailní popis produktu
Harvia The Wall SW90 s výkonem 9kW saunová kamna kombinují minimalistický skandinávský design a finský řemeslný design s uživatelsky přívětivou instalací a provozem.
Navzdory výkonu až 9 kW potřebují kamna Wall jen málo místa uvnitř sauny. Tento ohřívač byl vytvořen se zaměřením na funkčnost. Světelné spínače, odolná konstrukce a snadná instalace činí z ořívače skvělý výrobek. Kamna jsou kompaktní a stylová.
Použitý materiál je silný a odolný. Jeho topná tělesa mají vlastní podpůrnou konstrukci, která je chrání, zabraňuje jejich kroucení a tím prodlužuje její životnost. Komponenty, které jsou vystaveny působení tepla a vlhkosti, jsou umístěny ve spodní části kamnen. Konstrukce prvků je navržena tak, aby odolávala dlouhodobému a efektivnímu vytápění.
Jedinečný montážní stojan Harvia určuje minimální bezpečnostní vzdálenost mezi ohřívačem a podlahou. Instalace ohřívače je rychlá a snadná.
Topidlo lze polévat vodou. Objem kamenů: 20kg, topidlo je dodáváno bez kabelu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová kamna elektrická |
|---|---|
| Hmotnost: | 10 kg |
| Barva: | Steel |
| Hloubka obalu: | 260mm |
| Objem sauny: | 7-12m3 |
| S regulátorem ano/ne: | ANO |
| S vyvíječem ano/ne: | NE |
| Šířka obalu: | 430mm |
| Váha včetně obalu: | 11,5kg |
| Výkon: | 9,0kW |
| Výška obalu: | 700mm |
Youtube video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.