Harvia saunová kamna elektrická The Wall E 6 kW
Kód: AD12452-1 AD12452-3 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Harvia The Wall E s výkonem 6 kW saunová kamna kombinují minimalistický skandinávský design a finský řemeslný design s uživatelsky přívětivou instalací a provozem. Kamna jsou určená pro velikost sauny 5-8 m3.
Navzdory výkonu až 6 kW potřebují kamna Wall jen málo místa uvnitř sauny. Tento ohřívač byl vytvořen se zaměřením na funkčnost. Odolná konstrukce a snadná instalace činí z ohřívače skvělý výrobek. Kamna jsou kompaktní a stylová.
Použitý materiál je silný a odolný. Jeho topná tělesa mají vlastní podpůrnou konstrukci, která je chrání, zabraňuje jejich kroucení a tím prodlužuje její životnost. Komponenty, které jsou vystaveny působení tepla a vlhkosti, jsou umístěny ve spodní části kamen. Konstrukce prvků je navržena tak, aby odolávala dlouhodobému a efektivnímu vytápění.
Jedinečný montážní stojan Harvia určuje minimální bezpečnostní vzdálenost mezi ohřívačem a podlahou. Instalace ohřívače je rychlá a snadná.
Topidlo lze polévat vodou. Objem kamenů: 20kg. Topidlo je dodáváno bez kabelu. Vhodný kabel naleznete v záložce PŘÍSLUŠENSTVÍ.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová kamna elektrická |
|---|---|
| Hloubka obalu: | 28 cm |
| Materiál: | nerez |
| Objem sauny: | 5-8m3 |
| S regulátorem ano/ne: | NE |
| S vyvíječem ano/ne: | NE |
| Šířka obalu: | 45 cm |
| Šířka produktu: | 430 mm |
| Typ montáže: | Vrtání |
| Typ topidla: | Elektrické |
| Umístění: | Na zeď |
| Váha včetně obalu: | 10 kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Výkon: | 6,0kW |
| Výška obalu: | 63 cn |
| Výška produktu: | 611 mm |
Youtube video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.