Harvia saunová kamna elektrická The Wall 6kW
Kód: AD12555-1 AD12555-2 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Saunová kamna Harvia The Wall SW60 s výkonem 6 kW kombinují minimalistický skandinávský design s finským řemeslným zpracováním. Nabízejí jednoduchou instalaci, spolehlivý provoz a moderní vzhled vhodný do každé domácí sauny.
Navzdory kompaktním rozměrům poskytují dostatečný výkon a nezabírají mnoho místa. Konstrukce je navržena s důrazem na funkčnost, odolnost a dlouhou životnost.
Topná tělesa mají vlastní podpůrnou konstrukci, která zabraňuje jejich deformaci a prodlužuje životnost kamen. Komponenty vystavené teplu a vlhkosti jsou umístěny ve spodní části, což zvyšuje odolnost při dlouhodobém provozu.
Jedinečný montážní systém Harvia zajišťuje správnou bezpečnostní vzdálenost od podlahy a umožňuje rychlou a snadnou instalaci.
Kamna jsou vhodná pro klasické finské saunování s možností polévání kamenů vodou.
Kapacita saunových kamenů: 20 kg.
Topidlo je dodáváno bez kabelu.
Nejste si jistí výběrem saunových kamen? Podívejte se na naši poradnu a vyberte vhodné saunové kameny.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová kamna elektrická |
|---|---|
| Hloubka obalu: | 260mm |
| Jakost: | nové |
| Objem sauny: | 5-8m3 |
| S regulátorem ano/ne: | ANO |
| S vyvíječem ano/ne: | NE |
| Šířka obalu: | 430mm |
| Váha včetně obalu: | 11,5kg |
| Výkon: | 6,0kW |
| Výška obalu: | 611mm |
Youtube video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.