Harvia saunová kamna elektrická Senator T10,5
Kód: AD4465Detailní popis produktu
Stylová kompaktní saunová kamna Harvia Senator T10,5 jsou vyroená z nerezové oceli a jsou vhodná pro větší rodinné sauny nebo menší komerční sauny např. v hotelích o objemu 8 - 16 m3. Vyznačují se kvalitním zpracováním, které umožňuje velmi časté saunování. Velký prostor pro kameny a šest topných těles vám zajistí rovnoměrný a kvalitní ohřev sauny.
Výkon: 10,5 kW.
Řídící jednotka je externí a není součástí balení. Pojistky: 3 x 16 A, napájení: 400 V 3N.
Vhodné řídící jednotky: griffin CG170, regulace Saunaprojekt. Při pořízení topidla v našem e-shopu nabízíme saunové kameny za zvýhodněnou cenu
Saunové kameny se Vám automaticky přidají do nákupního košíku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová kamna elektrická |
|---|---|
| Hmotnost: | 15 kg |
| Barva: | Steel |
| Hloubka obalu: | 345mm |
| Objem sauny: | 8-16m3 |
| S regulátorem ano/ne: | NE |
| S vyvíječem ano/ne: | NE |
| Šířka obalu: | 465mm |
| Váha včetně obalu: | 7kg |
| Výkon: | 10,5kW |
| Výška obalu: | 660mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.