Harvia saunová kamna elektrická Profi L20
Kód: AD16012Detailní popis produktu
Saunová kamna Harvia Profi L20 jsou výkonným řešením pro velké komerční sauny, jako jsou wellness centra, hotely nebo fitness zařízení. Díky robustní konstrukci a spolehlivému provozu jsou navržena pro dlouhodobé a intenzivní používání.
Kamna zajišťují rychlé a rovnoměrné vytápění saunových prostor a umožňují komfortní saunování i při vysoké zátěži. Pro správnou funkci je nutné použít externí řídicí jednotku, která není součástí balení.
Výkon: 20 kW.
Napájení: 400 V 3N.
Jištění: 3 × 35 A.
Doporučený objem sauny: 18–30 m³.
Při nákupu topidla v našem e-shopu nabízíme saunové kameny za zvýhodněnou cenu. Saunové kameny se vám automaticky přidají do nákupního košíku.
Nejste si jistí výběrem? Podívejte se na naši poradnu, kde vám pomůžeme vybrat správná saunová kamna.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová kamna elektrická |
|---|---|
| Hmotnost: | 30 kg |
| Hloubka obalu: | 900mm |
| Objem sauny: | 18-30m3 |
| S regulátorem ano/ne: | NE |
| S vyvíječem ano/ne: | NE |
| Šířka obalu: | 500mm |
| Váha včetně obalu: | 60kg |
| Výkon: | 20kW |
| Výška obalu: | 730mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.