Harvia saunová kamna elektrická Legend PO165
Kód: AD4495Detailní popis produktu
Legendární saunová kamna Harvia Legend PO165 bez řídící jednotky jsou vhodné pro sauny o objemu 16 - 35 m3. Železný koš s patinou pojme až 220 kg kamenů, které po dostatečné rozehřátí zajistí skvělé saunování. Otevřený prostor lze celý polévat.
Doporučená externí jednotka: CG170 (není součástí ceny kamen), jištění: 3 x 25 A, kabel: 5 x 6mm2.
Napájecí napětí: 400 V 3N.
Rozměry: 600 x 830 mm. Hmotnost kamen bez kamenů: 28kg. Max. objem saunových kamenů: 220 kg. Kameny nejsou v ceně topidla. Při pořízení topidla v našem e-shopu nabízíme saunové kameny za zvýhodněnou cenu.
Saunové kameny se Vám automaticky přidají do nákupního košíku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová kamna elektrická |
|---|---|
| Hmotnost: | 15 kg |
| Barva: | black |
| Objem sauny: | 16-30m3 |
| S regulátorem ano/ne: | NE |
| S vyvíječem ano/ne: | NE |
| Šířka obalu: | 600mm |
| Váha včetně obalu: | 33kg |
| Výkon: | 16,5kW |
| Výška obalu: | 830mm |
Youtube video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.