Harvia saunová kamna elektrická Legend PO11
Kód: AD4489Detailní popis produktu
Saunová kamna Harvia Legend PO11 mají železný koš s patinou, který pojme až 120kg kamení.
- Výkon 11 kW.
- Napájení je 400V 3N a pojistky jsou 3 x 16A.
- Kabel 5 x 2,5mm2.
- Doporučená externí jednotka: CX170, CS170.(není součástí ceny kamen).
- Průměr x Výška (mm): 600x830mm.
- Hmotnost kamen bez kamenů: 28kg.
- Max. objem saunových kamenů: 120kg.
U tohoto topidla nejsou kameny součástí ceny.
Saunové kameny se Vám automaticky přidají do nákupního košíku za zvýhodněnou cenu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová kamna elektrická |
|---|---|
| Hmotnost: | 15 kg |
| Barva: | black |
| Objem sauny: | 9-24m3 |
| S regulátorem ano/ne: | NE |
| S vyvíječem ano/ne: | NE |
| Šířka obalu: | 530mm |
| Váha včetně obalu: | 33kg |
| Výkon: | 11,0kW |
| Výška obalu: | 740mm |
Youtube video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.