Harvia saunová kamna elektrická Glow TRT90
Kód: AD12494Detailní popis produktu
Saunová kamna Harvia Glow TRT90
U tohoto druhu topidla je nutné počítat s delším ohřevem, za to po té dosáhnou vysoce kvalitní akumulace od kamenů v topidle, která Vám přinese přírodní saunování bez častého dohřívání spirál.
- Řídící jednotka na plášti topidla
- Výkon topidla: 9kW.
- Sauna: 8 až 14m3.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová kamna elektrická |
|---|---|
| Hmotnost: | 10 kg |
| Barva: | Steel |
| Hloubka obalu: | 364mm |
| Objem sauny: | 8-14m3 |
| S regulátorem ano/ne: | ANO |
| S vyvíječem ano/ne: | NE |
| Šířka obalu: | 364mm |
| Váha včetně obalu: | 15,0 kg |
| Výkon: | 9,0kW |
| Výška obalu: | 1076mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.