Harvia saunová kamna elektrická Glow TRT70
Kód: AD12493Detailní popis produktu
Saunová kamna Harvia Glow TRT70 představují stylové elektrické topidlo s vysokou kapacitou saunových kamenů, které zajišťuje jemné a rovnoměrné sálavé teplo. Díky otevřené konstrukci s velkým množstvím kamenů vytváří příjemné a přirozené saunové klima.
U tohoto typu topidla je potřeba počítat s delší dobou nahřívání. Odměnou je však výborná akumulace tepla – kamna následně drží stabilní teplotu bez častého spínání spirál a umožňují intenzivní polévání kamenů vodou pro bohatou páru (löyly).
Integrovaná řídicí jednotka přímo na plášti topidla umožňuje jednoduché ovládání teploty i času bez nutnosti externí regulace.
Technické parametry:
- Výkon: 6,8 kW
- Doporučený objem sauny: 6–10 m³
- Kapacita kamenů: cca 80 kg
- Ovládání: integrované na plášti topidla
Díky velkému množství kamenů doporučujeme použít kvalitní saunové kameny, které zajistí maximální akumulaci tepla a ideální saunovací zážitek.
Nejste si jistí výběrem? Podívejte se na naši poradnu nebo si projděte nabídku saunových kamen.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová kamna elektrická |
|---|---|
| Hmotnost: | 10 kg |
| Barva: | Steel |
| Hloubka obalu: | 364mm |
| Objem sauny: | 6-10m3 |
| S regulátorem ano/ne: | ANO |
| S vyvíječem ano/ne: | NE |
| Šířka obalu: | 364mm |
| Váha včetně obalu: | 14,0 kg |
| Výkon: | 6,8kW |
| Výška obalu: | 1076mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.