Harvia saunová kamna elektrická Glow Corner TRC90E
Kód: AD12651Detailní popis produktu
Rohová saunová kamna Harvia Glow Corner TRC90E
U tohoto druhu topidla je nutné počítat s delším ohřevem, za to po té dosáhnou vysoce kvalitní akumulace od kamenů v topidle, která Vám přinese přírodní saunování bez častého dohřívání spirál. Množství kamenů 50kg.
- Bez řídící jednotky na plášti topidla
- Výkon topidla: 9kW.
- Sauna: 8 až 14m3.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová kamna elektrická |
|---|---|
| Hmotnost: | 15 kg |
| Barva: | Steel |
| Hloubka obalu: | 330mm |
| Objem sauny: | 8-14m3 |
| S regulátorem ano/ne: | NE |
| S vyvíječem ano/ne: | NE |
| Šířka obalu: | 330mm |
| Váha včetně obalu: | 19,7kg |
| Výkon: | 9,0kW |
| Výška obalu: | 1100mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.