Harvia saunová kamna elektrická Forte AF9
Kód: AD12504Detailní popis produktu
Kamna Harvia Forte AF9 jsou vybavena samostatným ovládacím panelem odolným proti stříkající vodě. Díky samostatnému ovládacímu panelu jsou vhodná pro zabudování do lavice. Ovládací panel má zámek klávesnice a ohřívač se automaticky vypne, pokud zapomenete zavřít kryt. Nový režim ECO šetří energii, protože umožňuje nastavit teplotu ohřívače na velmi nízké nastavení bez vypnutí topení.
Vychutnejte si saunu kdykoliv budete chtít - Forte vám poskytne páru a teplo.
Saunová kamna Harvia Forte AF9 jsou určena pro sauny o velikosti 10-15 m3 s výkonem 9kW. Topidlo s regulátorem na plášti. Objem kamenů 100kg. Kamna lze polévat vodou.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová kamna elektrická |
|---|---|
| Hmotnost: | 30 kg |
| Hloubka obalu: | 535mm |
| Objem sauny: | 10-15m3 |
| S regulátorem ano/ne: | ANO |
| S vyvíječem ano/ne: | NE |
| Šířka obalu: | 500mm |
| Váha včetně obalu: | 30kg |
| Výkon: | 9,0kW |
| Výška obalu: | 800mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.