Harvia saunová kamna elektrická Delta D36E
Kód: AD26Detailní popis produktu
Saunová kamna Harvia Delta D36E s výkonem 3,6 kW jsou ideální volbou pro malé domácí sauny. Nerezový plášť dodává moderní vzhled a díky kompaktnímu trojúhelníkovému tvaru lze kamna snadno umístit do rohu sauny a ušetřit tak prostor.
Kamna jsou určena pro klasické finské saunování s možností polévání kamenů vodou.
Topidlo nemá vlastní regulaci – je nutné přikoupit externí řídicí jednotku.
Výkon: 3,6 kW.
Rozměry (Š × H × V): 340 × 200 × 635 mm.
Při nákupu topidla v našem e-shopu nabízíme saunové kameny za zvýhodněnou cenu. Saunové kameny se vám automaticky přidají do nákupního košíku.
Nejste si jistí výběrem saunových kamen? Podívejte se na naši poradnu a vyberte vhodné saunové kameny.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová kamna elektrická |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| Hloubka obalu: | 310mm |
| Objem sauny: | 2-4,5m3 |
| S regulátorem ano/ne: | NE |
| S vyvíječem ano/ne: | NE |
| Šířka obalu: | 420mm |
| Váha včetně obalu: | 7kg |
| Výkon: | 3,6kW |
| Výška obalu: | 620mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.