Harvia saunová kamna elektrická Cilindro PC90HE
Kód: AD5482Detailní popis produktu
Saunová kamna Harvia Cilindro PC90HE (9 kW) jsou ideální pro sauny o objemu 8–14 m³. Jedná se o samostatně stojící model bez integrované regulace, který se pro stabilitu kotví ke stěně pomocí nenápadného držáku.
Díky částečně uzavřenému koši pojmou až 80 kg saunových kamenů, což zajišťuje příjemné, rovnoměrné teplo a možnost intenzivního saunování s poléváním vody (löyly).
Hlavní výhody
- výkon 9 kW pro sauny cca 8–14 m³
- kapacita kamenů až 80 kg
- ideální pro polévání vodou (löyly)
- kompaktní sloupový design
- pevné ukotvení ke stěně pro vyšší stabilitu
Ovládání
Kamna jsou určena pro externí regulaci, která není součástí balení. Doporučujeme kvalitní regulátory do sauny, například Harvia Xenio CX110 nebo Harvia Xenio CX170.
👉 Pro vyšší bezpečnost doporučujeme doplnit kamna o ochrannou ohrádku Harvia Cilindro.
Důležité informace
- saunové kameny nejsou součástí balení
- doporučené množství kamenů: cca 80 kg
- možnost zvýhodněného nákupu kamenů při objednávce kamen
Technické parametry
Výkon: 9 kW
Doporučený objem sauny: 8–14 m³
Nejste si jistí výběrem? Podívejte se na naši poradnu o saunových kamnech a vyberte vhodné saunové kameny.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová kamna elektrická |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| Hloubka obalu: | 340mm |
| Objem sauny: | 10-14m3 |
| S regulátorem ano/ne: | NE |
| S vyvíječem ano/ne: | NE |
| Šířka obalu: | 360mm |
| Váha včetně obalu: | 16kg |
| Výška obalu: | 930mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.