Harvia saunová kamna elektrická Cilindro PC70
Kód: AD2688-1 AD2688-2 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Saunová kamna Harvia Cilindro PC70 z nerezové oceli jsou ideální volbou pro moderní finské sauny o objemu přibližně 6–10 m³. Díky integrovanému ovládání (časovač a termostat) je jejich použití jednoduché, přehledné a spolehlivé.
Sloupová konstrukce umožňuje pojmout až 80 kg saunových kamenů, což zajišťuje rovnoměrné sálání tepla a přirozené saunování. Je potřeba počítat s delší dobou nahřátí, která je však vyvážena vysokou akumulací – výsledkem je stabilní teplota bez nutnosti častého dohřívání topných spirál.
Hlavní výhody
- výkon 6,8 kW – ideální pro sauny 6–10 m³
- kapacita až 80 kg saunových kamenů
- integrovaný regulátor (termostat + časovač)
- rovnoměrné sálání tepla a stabilní klima v sauně
- moderní sloupový design z nerezové oceli
Saunové kameny nejsou součástí balení. Doporučujeme dokoupit saunové kameny, které při nákupu kamen na našem e-shopu nabízíme za zvýhodněnou cenu.
👉 Pro vyšší bezpečnost doporučujeme doplnit kamna o ochrannou ohrádku Harvia Cilindro HPC3.
Nejste si jistí výběrem? Podívejte se na naši poradnu o saunových kamnech a vyberte vhodné saunové kameny.
Další varianty kamen Harvia Cilindro
Podívejte se také na další modely z řady Cilindro: PC70, PC90, PC90E, PC90XW WiFi nebo výkonnější PC110E.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová kamna elektrická |
|---|---|
| Hloubka obalu: | 320mm |
| Objem sauny: | 6-10m3 |
| S regulátorem ano/ne: | ANO |
| S vyvíječem ano/ne: | NE |
| Šířka obalu: | 320mm |
| Váha včetně obalu: | 7kg |
| Výkon: | 7,0kW |
| Výška obalu: | 930mm |
Youtube video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.