Harvia saunová kamna elektrická, Delta D36
Kód: AD023Detailní popis produktu
Malá kompaktní saunová kamna Harvia Delta D36 s vlastní regulací na plášti topidla. Zajímavým prvkem je umístění topidla v rohu sauny. Topidlo lze polévat vodou. Maximální výkon těchto saunových topidel je 3,6 kW. Topidlo má svou vlastní regulaci na plášti, tj. dva otočné knoflíky pro teplotu a saunovací čas. Topidlo je dodáváno bez kabelu.
Saunové kameny nejsou součástí ceny kamen. Při pořízení topidla v našem e-shopu nabízíme saunové kameny za zvýhodněnou cenu.
Saunové kameny se Vám automaticky přidají do nákupního košíku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová kamna elektrická |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| Hloubka obalu: | 200mm |
| Objem sauny: | 2-4,5m3 |
| S regulátorem ano/ne: | ANO |
| S vyvíječem ano/ne: | NE |
| Šířka obalu: | 340mm |
| Váha včetně obalu: | 5kg |
| Výkon: | 3,6kW |
| Výška obalu: | 635mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.