Harvia podsedák do sauny 45x150cm
Kód: ADSAC80302Detailní popis produktu
Kvalitní podsedák do sauny nové řady Harvia Luhta. Je vyroben z vysoce kvalitní bavlny a lnu. Materiál je příjemný na dotek, dobře absorbuje vlhkost a rychle schne.
Doporučujeme prát na 60°C.
Složení 75% bavlna, 25% len.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kilty ručníky a župany do sauny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| Barva: | Hnědá |
| Hloubka obalu: | 5 cm |
| Materiál: | 75% bavlna, 25% len |
| Materiál textil: | 75% bavlna, 25% len |
| Rozdělení do skupin: | Ručníky do sauny |
| Šířka obalu: | 20 cm |
| Šířka produktu: | 450 mm |
| Typ: | Na tělo |
| Účel: | Klasický |
| Váha včetně obalu: | 0,20 kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Vlastnosti: | Přírodní |
| Výška obalu: | 30 cm |
| Výška produktu: | 1500 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.