Harvia parní generátor 6kW
Kód: AD5405Detailní popis produktu
Vyvíječ páry Harvia Helix HGX 60 vám přinese příjemný zážitek z parní lázně, vytvoří oázu klidu, odpočinku a dobrého pocitu. Nechte hýčkat vlhké teplo vaše smysly a na chvíli zapomeňte na čas a spěch.
Harvia HGX je kompaktní, ale výkonný parní generátor pro soukromé použití a lázně. Hlavní zásady návrhu byly spolehlivost, bezporuchový provoz a relaxační zážitek z parní lázně. Snadno se instaluje, a to dokonce i v malých prostorech. Harvia HGX parní generátor je řízen stylovým dotykovým panelem. který ovládáte parní generátor, vůně - čerpadlo, osvětlení a ventilátor.
Rozměry: HGX2–HGX15, HGX11(L) šířka 600 mm, hloubka 155 mm, výška 320 mm, váha - prázdný 9 kg, plný - 13kg.
Naše společnost Saunaproject prošla kompletním proškolením vyvíječů páry a generátorů páry řady Harvia HGX a HGS. Díky tomu zajišťujeme kompletní pozáruční servis přímo na místě u zákazníka po celé ČR. Vyvíječe nám také můžete zaslat prostřednictvím přepravních společností na adresu nebo k vám přepravní společnost pošleme. Disponujeme veškerými náhradními díly.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyvíječe páry pro parní sauny |
|---|---|
| Hmotnost: | 9 kg |
| Barva: | Šedá |
| Hloubka obalu: | 18 cm |
| Materiál: | Nerezová ocel |
| Použití: | Zvlhčovače |
| S regulátorem ano/ne: | ANO |
| S vyvíječem ano/ne: | ANO |
| Šířka obalu: | 62 cm |
| Šířka produktu: | 600 mm |
| Typ topidla: | Elektrické |
| Účel: | Klasický |
| Umístění: | Na zeď |
| Váha včetně obalu: | 9kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Výkon: | 5,7kW |
| Výška obalu: | 34 cm |
| Výška produktu: | 320 mm |
Youtube video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.