Harvia Legend věšák do sauny
Kód: ADSASPO103Detailní popis produktu
Věšák pro montáž na zeď SASPO103, který se dá použít na oblečení, ručníky i kartáče do sauny.
Věšák je navržen pro použití v prostoru před saunou nebo v koupelně. Je vyroben z kvalitních materiálů, aby byl odolný proti vlhkosti a teplu. Je to elegantní a praktický doplněk pro každou saunu nebo koupelnu.
Materiál: dřevo, kov.
K věšáku Harvia Legend doporučujeme dokoupit i další doplňky luxusní řady Harvia Legend, které najdete v záložce příslušenství.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kartáče a masážní pomůcky do sauny |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| Hloubka obalu: | 8 cm |
| Materiál: | Dřevo, kov |
| Šířka obalu: | 50 cm |
| Šířka produktu: | 430 mm |
| Účel: | Klasický |
| Umístění: | Na zeď |
| Váha včetně obalu: | 1 kg |
| Vlastnosti: | Přírodní |
| Výška obalu: | 15 cm |
| Výška produktu: | 115 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.