Harvia Legend teploměr do sauny
Kód: ADSASPO104Detailní popis produktu
Veškeré saunové doplňky a výrobky Harvia Legend jsou vyrobeny z pěkného přírodního dřeva a černé ocele. Ladí tak s přírodním charakterem Vaší sauny. Tento teploměr je navržen tak, aby poskytoval přesné měření teploty v sauně a zároveň aby se dobře hodil do každého interiéru sauny. Lze ho snadno instalovat na stěnu sauny a je odolný vůči vysokým teplotám a vlhkosti.
V sauně se teploměr musí umístit na jinou stěnu než jsou zavěšena saunová kamna.
K teploměru Harvia Legend doporučujeme dokoupit i další doplňky luxusní řady Harvia Legend, které najdete v záložce příslušenství.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Teploměry a vlhkoměry do sauny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| Hloubka obalu: | 29 cm |
| Materiál: | Dřevo, ocel |
| Šířka obalu: | 13 cm |
| Šířka produktu: | 115 mm |
| Typ montáže: | Vrtání |
| Účel: | Klasický |
| Umístění: | Na zeď |
| Váha včetně obalu: | 0,5 kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Vlastnosti: | Přírodní |
| Výška obalu: | 5 cm |
| Výška produktu: | 230 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.