Harvia Legend světlo do sauny
Kód: AD5018Detailní popis produktu
Elegantní černé světlo řady Legend se snadno instaluje a je radost se na něj dívat. Rozsviťte světlo, posaďte se na lavičku a vychutnejte si zážitek ze saunování.
Světlo obsahuje dřevěný kryt s kovovými prvky a samostatné světlo se skleněným krytem a objímkou. Světlo Harvia Legend do sauny je provedeno v pěkném designovém provedení. Černě lakované. Rozměry 230 x 180 mm (šířka x výška). Stupeň ochrany IP44, žárovka E14 (max. 40 W). Žárovka není součástí dodávky.
Balíček zahrnuje:
- obal
- lampu (světlo Harvia želvička)
- kryt světla Legend
Součástí balení je také tepelná ochrana, která chrání světelný zdroj před přílišným zahřátím a prodlužuje tak jeho životnost.
K Vašemu světlu Harvia Legend doporučujeme dokoupit i další doplňky luxusní řady Harvia Legend, které najdete v záložce příslušenství.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Osvětlení do sauny |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.3 kg |
| Hloubka obalu: | 10 cm |
| Materiál: | Dřevo, kov |
| Rozdělení do skupin: | Kryt světel |
| Šířka obalu: | 20 cm |
| Šířka produktu: | 230 mm |
| Typ montáže: | Vrtání |
| Účel: | Klasický |
| Umístění: | Na zeď |
| Váha včetně obalu: | 1,3 kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Vlastnosti: | Přírodní |
| Výška obalu: | 25 cm |
| Výška produktu: | 180 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.