Harvia Legend Home PO110XW Wi-Fi Black, saunová kamna elektrická
Kód: ADHPO1104XWDetailní popis produktu
Model Harvia Legend XW je kompletní sada pro dálkové ovládání prostřednictvím mobilní aplikace MyHarvia. Elektrická kamna Legend XW obsahují ovládací panel Xenio WiFi a senzor dveří pro bezpečné dálkové ovládání kamen. Velká kapacita kamenů poskytuje příjemné teplo pro dlouhotrvající saunovací zážitek.
Parametry:
- Výkon 10,8 kW — doporučený objem sauny 9–18 m³.
- Až 100 kg kamenů (velikost 5–10 cm) – akumulace tepla pro stálou teplotu.
- Sloupkový model Ø 325 mm, výška 1080 mm –kamna lze stylově integrovat do laviček.
- Digitální ovládání Harvia Xenio Wi-Fi (součástí balení): nastavení teploty, časovače a osvětlení s přehledným menu.
- Podsvícení tlačítek – snadné použití ve špatně osvětlených saunových místnostech.
- Panel lze instalovat uvnitř sauny – funguje jako digitální teploměr a řídicí jednotka v jednom.
- Dálkové spuštění (Wi-Fi): Model XW umožňuje dálkové spuštění, pokud je bezpečnostní systém správně nainstalován.
- Součástí dodávky je senzor dveří a teplotní senzor – klíčové prvky pro bezpečné dálkové spuštění.
- Napájení: 400 V AC, 3fázové.
Kamna se instalují v sauně s dodržením bezpečnostních vzdáleností 840 mm od stropu a 100 mm od bočních ploch. Kameny se vybírají o velikosti 5–10 cm a rozmisťují se tak, aby byly zachovány vzduchové kanály pro cirkulaci vzduchu. Ovládání se provádí pomocí Xenio Wi-Fi pro nastavení se teploty, časovače a osvětlení. Pro dálkové spuštění je nutné použít dodané senzory dveří a teploty, aby byl zajištěn bezpečný provoz systému.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová kamna elektrická |
|---|---|
| Hmotnost: | 20 kg |
| Barva: | black |
| Hloubka obalu: | 330mm |
| Materiál: | Nerez ocel |
| Objem sauny: | 9-18m3 |
| S regulátorem ano/ne: | ANO |
| S vyvíječem ano/ne: | NE |
| Šířka obalu: | 330mm |
| Typ topidla: | Elektrické |
| Váha včetně obalu: | 20,00 kg |
| Výkon: | 11kW |
| Výška obalu: | 1100mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.