Harvia Legend Home PO110E Black, saunová kamna elektrická
Kód: ADHPOE1104Detailní popis produktu
Harvia Legend PO110E – elektrická saunová kamna
Harvia Legend PO110E navazují na tradiční finské saunování a přinášejí jedinečný zážitek z měkké a příjemné páry. Díky velkému množství saunových kamenů vytváří kamna stabilní teplo a intenzivní, ale jemné parní nárazy.
Charakteristický rustikální ocelový rám v kombinaci s ručně působícími detaily dělá z modelu Legend nejen výkonné topidlo, ale i výrazný designový prvek sauny. Sloupkové provedení umožňuje částečné zapuštění do lavic a vytváří tak unikátní vzhled celé sauny.
Hlavní výhody
- velké množství kamenů – jemná a dlouhotrvající pára
- kompaktní rozměry vhodné pro domácí i menší sauny
- možnost zapuštění do lavic – moderní design
- robustní ocelová konstrukce
- ideální pro náročnější i designové realizace
Externí ovládání
Model PO110E je určen pro připojení k externí řídicí jednotce. Díky tomu nabízí maximální flexibilitu v ovládání a je vhodný jak pro domácí, tak i profesionální použití. Lze jej snadno propojit s řídicími jednotkami Harvia dle vašich potřeb.
Technické parametry
- Doporučený objem sauny: 9–18 m³
- Výška: 1080 mm
- Šířka: 325 mm
- Hloubka: 325 mm
Saunové kameny nejsou součástí balení. Pro správnou funkci kamen doporučujeme použít kvalitní saunové kameny.
Nejste si jistí výběrem? Navštivte naši poradnu nebo si projděte další saunová kamna.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová kamna elektrická |
|---|---|
| Hmotnost: | 20 kg |
| Hloubka obalu: | 330mm |
| Materiál: | nerez |
| Objem sauny: | 9-18m3 |
| S regulátorem ano/ne: | NE |
| S vyvíječem ano/ne: | NE |
| Šířka obalu: | 330mm |
| Typ topidla: | Elektrické |
| Váha včetně obalu: | 20,0 kg |
| Výkon: | 11,0kW |
| Výška obalu: | 1050mm |
Youtube video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.