Harvia lávové kameny do sauny 5-10 cm
Kód: AD9944Detailní popis produktu
Originální saunové kameny Harvia z Finska. Váha celého balení 20kg.
Využívejte pro svá saunová kamna ty nejkvalitnější kameny od spolehlivých dodavatelů z Finska. Pomohou vám s vyhříváním sauny a vytvoří autentickou relaxační atmosféru.
Lávové kameny do sauny vybíráme podle tradičních požadavků na kvalitu. Tyto finské kameny spojují velmi dobrou kvalitu, vysokou odolnost a přijatelnou cenu. Byly velmi důkladně testovány a podrobeny mnoha výzkumům. Díky velké ploše a relativní hustotě poskytují tu nejlepší absorpci tepla a následné sálání do prostoru. Obal se může lišit od fotografie.
Kameny do sauny produkují mírné teplo a je ideální používat je s výkonnými kamny. Tyto kameny o velikosti 5 až 10 centimetrů jsou vhodné pro kamna upevňovaná na zeď s nízkým výkonem. Kameny pojmou a udrží značné množství tepla. Když je neuspořádaně rozložíte kolem kamen, dosáhnete dobré cirkulace vzduchu a kameny vydají velké množství energie.
Nezapomeňte přidat do košíku správné množství kamenů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová kamna elektrická |
|---|---|
| Hmotnost: | 20 kg |
| Barva: | Šedá |
| Druh: | Lávový kámen |
| Funkce: | Na polévání vodou |
| Hloubka obalu: | 12 cm |
| Kameny: | 5-10cm |
| Materiál: | Kámen |
| Šířka obalu: | 30 cm |
| Šířka produktu: | 300 mm |
| Typ: | Dekorace |
| Účel: | Klasický |
| Váha včetně obalu: | 20,0 kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Vlastnosti: | Přírodní |
| Výška obalu: | 50 cm |
| Výška produktu: | 500 mm |
Youtube video
Youtube video
Youtube video
Youtube video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.