Harvia kryt průvlečky pro ocelový komín - nerez
Kód: ADZSHP711Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náhradní díly pro saunová kamna |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| Barva: | Steel |
| Hloubka obalu: | 48 cm |
| Komíny: | Trubky komínu |
| Materiál: | nerez |
| Šířka obalu: | 29 cm |
| Šířka produktu: | 480 mm |
| Typ topidla: | Na dřevo |
| Váha včetně obalu: | 0,5 kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Výška obalu: | 3 cm |
| Výška produktu: | 23 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.