Harvia kombinovaná saunová pec elektrická Vega Combi BC60SE
Kód: AD2321Detailní popis produktu
Saunová pec Harvia Vega Combi BC60SE. Výkon ohrievača 6,0 kW + 2kW vvyíječ pary. Istenie 3x16A, kábel 5 x 2,5mm2. Napájacie napätie 400V 3N. Vnútorný objem sauny - 5 až 8m3. Šírka x Hĺbka x Výška (mm) - 410x350x540. Hmotnosť pece bez kameňov - 18kg. Max. objem saunových kameňov - 20kg.
Saunové kamene nie sú súčasťou ceny kachlí. Pri zaobstaraní ohrievače v našom e-shope ponúkame saunové kamene za zvýhodnenú cenu.
Saunové kamene sa Vám automaticky pridajú do nákupného košíka.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické saunové pece |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| Farba: | Steel |
| Hĺbka obalu: | 350mm |
| Objem sauny: | 6-8m3 |
| S regulátorom áno/nie: | NE |
| S vyvíječom áno/nie: | ANO |
| Šírka obalu: | 410mm |
| Váha vrátane obalu: | 18kg |
| Vykurovací výkon: | 6,0kW |
| Výška obalu: | 540mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.