Harvia kombinovaná saunová kamna elektrická Topclass Combi KV80SEA
Kód: AD16013Detailní popis produktu
Saunová kamna Harvia Topclass Combi KV80SEA jsou určena pro sauny o objemu 8–14 m³. Jsou vybavena parním vyvíječem s nezávislým zdrojem páry, který umožňuje nastavit různé režimy saunování – suchá, vlhká (vitální), mokrá nebo parní sauna.
Pomocí externí regulace lze nastavovat jak teplotu, tak i relativní vlhkost (až do 65 % RH), přičemž systém automaticky přizpůsobuje odpovídající hodnoty pro maximální komfort. Nádrž na vodu má objem až 5 litrů.
Kamna jsou vybavena mastkovými pohárky na tekuté vůně a nerezovým roštem na balené vůně.
Saunové kameny nejsou součástí balení. Při nákupu topidla v našem e-shopu nabízíme saunové kameny za zvýhodněnou cenu. Saunové kameny se vám automaticky přidají do nákupního košíku.
Nejste si jistí výběrem saunových kamen? Podívejte se na naši poradnu a vyberte vhodné saunové kameny.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová kamna elektrická |
|---|---|
| Hmotnost: | 10 kg |
| Barva: | Steel |
| Hloubka obalu: | 360mm |
| Objem sauny: | 7-12m3 |
| S regulátorem ano/ne: | NE |
| S vyvíječem ano/ne: | ANO |
| Šířka obalu: | 400mm |
| Váha včetně obalu: | 16kg |
| Výkon: | 8,0kW |
| Výška obalu: | 640mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.