Harvia kombinovaná saunová kamna elektrická Topclass combi KV80SE
Kód: AD16008Detailní popis produktu
Saunová kamna Harvia Topclass Combi KV80SE s vyvíječem páry potěší všechny vaše smysly. Pomocí saunové regulace můžete v sauně nastavit režim suchá – vlhká (vitální) – mokrá – parní (turecká lázeň), kdy se k nastavené teplotě přiřadí odpovídající vlhkost. Rovněž lze samostatně nastavovat relativní vlhkost (do 65% RH), k níž se pak automaticky přiřadí příslušná teplota (do 110° C).
Topidlo lze polévat vodou. Při pořízení topidla v našem e-shopu nabízíme saunové kameny za zvýhodněnou cenu. Saunové kameny se Vám automaticky přidají do nákupního košíku.
Vnitřní objem sauny - 8 až 14 m3.
Regulace není součástí topidla, digitální regulaci můžete dokoupit na Saunaprojekt.cz.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová kamna elektrická |
|---|---|
| Hmotnost: | 10 kg |
| Barva: | Steel |
| Hloubka obalu: | 360mm |
| Objem sauny: | 7-12m3 |
| S regulátorem ano/ne: | NE |
| S vyvíječem ano/ne: | ANO |
| Šířka obalu: | 400mm |
| Váha včetně obalu: | 15kg |
| Výkon: | 8,0kW |
| Výška obalu: | 640mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.