Harvia kombinovaná saunová kamna elektrická Senator Combi T9C
Kód: AD09805Detailní popis produktu
Kamna Harvia Senator Combi T9C kombinují klasická saunová kamna s výparníkem vody, kterým se vytváří vlhkost v sauně. Nemají ovládání na plášti, nutná externí regulace. Jsou vhodná do saun o velikosti až 14 m3. Kamna Senator jsou navrhnuta pro použití v rodinných nebo komerčních saunách, zkrátka všude tam, kde potřebujete častý a dlouhotrvající provoz. Z toho důvodu jsou vybaveny velkým prostorem pro kameny a šesti topnými tělesy. Senator kombinuje klasická saunová kamna s výparníkem vody, který vytvoří vlhkost v sauně. Vypouštění vody se ovládá manuálně. Kamna se vyrábí výhradně z nerezové oceli nejvyšší švédské jakosti. Max. množství kamenů 35kg. K ovládání kamen je třeba pořídit samostatnou řídící jednotkou, která není součástí balení - vhodné jednotky jsou C105S a Griffin Combi.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová kamna elektrická |
|---|---|
| Hmotnost: | 15 kg |
| Barva: | black |
| Hloubka obalu: | 345mm |
| Objem sauny: | 10-14m3 |
| S regulátorem ano/ne: | NE |
| S vyvíječem ano/ne: | ANO |
| Šířka obalu: | 465mm |
| Váha včetně obalu: | 25kg |
| Výkon: | 9,0kW |
| Výška obalu: | 660mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.