Harvia kombinovaná saunová kamna elektrická Combinator KM80SE
Kód: AD12402Detailní popis produktu
Saunová kamna Harvia Combinator KM80SE jsou kombinovaná elektrická kamna s výkonem 8 kW a integrovaným výparníkem o objemu 5 l. Jsou ideální volbou pro ty, kteří preferují vlhkou páru a příjemnou atmosféru v sauně.
Kamna pojmou až 20 kg saunových kamenů a umožňují kombinaci klasického saunování s parním režimem.
Ovládání je řešeno externí řídicí jednotkou, která není součástí balení a umožňuje přesné digitální nastavení teploty i relativní vlhkosti.
Nejste si jistí výběrem saunových kamen? Podívejte se na naši poradnu a vyberte vhodné saunové kameny.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová kamna elektrická |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| Barva: | black |
| Hloubka obalu: | 360mm |
| Objem sauny: | 7-12m3 |
| S regulátorem ano/ne: | NE |
| S vyvíječem ano/ne: | ANO |
| Šířka obalu: | 400mm |
| Váha včetně obalu: | 16,0 kg |
| Výkon: | 8,0kW |
| Výška obalu: | 645mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.