Harvia kombinovaná saunová kamna elektrická Club Combi K13,5GS
Kód: AD6458Detailní popis produktu
Saunová kamna Harvia Club Combi K13,5GS s výparníkem a automatickým plněním vody jsou určena pro velmi časté použití ve větších saunách o objemu 11–20 m³. Nabízejí vysoký výkon, spolehlivost a komfortní provoz.
Kamna jsou vyrobena z kvalitní nerezové oceli a jsou ideální pro wellness centra, hotely, bazény i velké rodinné sauny. Umožňují kombinaci suchého i vlhkého saunování díky integrovanému výparníku.
Napájení: 400 V 3N (3 × 20 A).
Ovládání: externí řídicí jednotka není součástí balení (vhodné např. CX170C nebo LTY17C).
Maximální kapacita saunových kamenů: 60 kg.
Saunové kameny nejsou součástí balení. Při nákupu topidla v našem e-shopu nabízíme saunové kameny za zvýhodněnou cenu. Saunové kameny se vám automaticky přidají do nákupního košíku.
Nejste si jistí výběrem saunových kamen? Podívejte se na naši poradnu a vyberte vhodné saunové kameny.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová kamna elektrická |
|---|---|
| Hmotnost: | 15 kg |
| Barva: | Steel |
| Hloubka obalu: | 430mm |
| Objem sauny: | 11-20m3 |
| S regulátorem ano/ne: | NE |
| S vyvíječem ano/ne: | ANO |
| Šířka obalu: | 500mm |
| Váha včetně obalu: | 25kg |
| Výkon: | 13,5kW |
| Výška obalu: | 700mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.